Dienas un nakts aizkari dabīgo audumu aizkari, uguni izturīgie aizkari, aizkari viesnīcām, austrumu paceļamie aizkari, romiešu žalūzijas,  bīdāmo paneļu sistēmas , paceļamie aizkari, moderni aizkari, franču aizkari, klasiski aizkari, aizkari bērnu istabai, aizkari guļamistabai, aizkaru stangas, galdauti, gultas pārklāji, spilveni un gatavi aizkari, aizkaru aksesuāri !

  

Atslēgas vārdi

Aizkari, romiešu, austrumu paceļamie aizkari, bīdāmo paneļu sistēmas, galdauti, gultas pārklāji, spilveni, spilvendrānas, aizkaru stangas, aizkaru salons.

Derētu apskatīt

www.uzuolaidusalonas.lt
www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt

Modeļi

Mūsdienu interjeri piedāvā dažāda veida krāšņus karināšanas veidus Jūsu mājai:

Šajā piemērā aizkaru stanga ir ievērta aizkara. Lielisks piemērs kā savienot divu krāsu audumus vienā aizkarā vienam logam. Var piemeklēt dažādu tekstūru un dažādu apdruku audumus.

Vēl viens piemērs kā aizkara lambrikens noslēpj aizkaru stangu. Atstājot redzamu stangas dekoratīvo galu aizkars neizskatās tik masīvs, bet ja ir vēlme tad aizkaru stangu var arī pilnībā aizsegt. Lambrikenu var šūt arī no dažādu tekstūru un krāsu audumiem.

Šajā piemērā redzami romiešu paceļamie aizkari, kuri labi piestāv maziem logiem. Paceļamo aizkaru dekoratīvā ķēdīte veido horizontālas ieloces virs loga. Aizkarus var šūt no dažādiem audumiem. Paceļamie aizkari salokās pēc individuāla izmēra un raksta.

Romiešu paceļamie aizkari vienā logā var būt kombinēti kopā ar dienas un nakts aizkariem.
Aizkaru atsaites var tikt izgatavotas no aizkaru auduma, izmantojot dekoratīvas detaļas.

Plata savelkamā lenta un ieloču kombinējums rada interesantu stiprinājumu.

Uz sienā iemontētām aizkaru stangām aizkarus var stiprināt ar dažādu veidu dizainiem un veidiem.

Ne gluži jauns, bet ļoti populārs aizkaru karināšanas veids - iekniedētie riņķi (dažādu izmēru un materiālu). Veidojas skaistas, vienmērīgas ieloces.

Bīdāmo paneļu sistēmu aizkari vairāk ir piemēroti skatlogu dekorācijām. Šujot atsevišķus paneļus, audums tiek nostiepts uz speciāliem stieņiem. Paneļi regulējas ar speciāla mehānisma palīdzību. Šis aizkaru veids izceļ auduma krāšņumu, bagātību.

Logus var dekorēt ar lambrikeniem no dažādiem audumiem pēc klienta vēlmēm.

 

« Uz sākumu
© 2010 SIA "Aisvita". Visas tiesības aizsargātas. Informācijas kopēšana bez SIA "AISVITA" atļaujas ir aizliegta!