Dienas un nakts aizkari dabīgo audumu aizkari, uguni izturīgie aizkari, aizkari viesnīcām, austrumu paceļamie aizkari, romiešu žalūzijas,  bīdāmo paneļu sistēmas , paceļamie aizkari, moderni aizkari, franču aizkari, klasiski aizkari, aizkari bērnu istabai, aizkari guļamistabai, aizkaru stangas, galdauti, gultas pārklāji, spilveni un gatavi aizkari, aizkaru aksesuāri !

  

Atslēgas vārdi

Aizkari, romiešu, austrumu paceļamie aizkari, bīdāmo paneļu sistēmas, galdauti, gultas pārklāji, spilveni, spilvendrānas, aizkaru stangas, aizkaru salons.

Derētu apskatīt

www.uzuolaidusalonas.lt
www.uzuolaidos-namams.lt
www.sirmos-namams.lt

AizkariKatrs sapņo par jaukas, skaistas un ar stilu iekārtotas mājas, kurā valdītu estētika un harmonija. Aizkari padara mūsu māju siltāku un jaukāku. Dienas aizkari tiek šūti no viegliem, gaišiem, matētiem un caurspīdīgiem audumiem. Aizkari var būt īsi, gari un sniegties līdz pašai zemei, pat būt vēl garāki. Ja Jums netraucē ielu un automašīnu apgaismojums, tad pilnīgi pietiks ar dienas aizkariem. Bet ja Jums ir svarīga tumsa Jūsu mājoklī, tad aizkari jāšuj no tumšāka un biezāka auduma vai arī iekšpusē ir jāiešuj papildus vēl odere (blackout). Ja nakts aizkari pilda tikai estētisku funkciju (nevelkas ciet), tad tiks izcelti dienas aizkari. Noslēdzošais visā loga dizainā ir aizkaru stangas izvēle, tās gali un visi pārējie aksesuāri - Aizkaru stangas, citi aksesuāri.

Vēl viens aizkaru veids - starpposma aizkari, kad Jūs nevēlaties ne dienas, ne nakts aizkarus, bet lai istaba būtu diezgan gaiša, tai pat laikā lai logs būtu tumšāks ( gaisma tiek cauri ) - ļoti labie iederas tīkliņa auduma aizkari (piemēram, makaroni ). Vairāk ar karināšanas veidiem varat iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā: Modeļi
© 2010 SIA "Aisvita". Visas tiesības aizsargātas. Informācijas kopēšana bez SIA "AISVITA" atļaujas ir aizliegta!